HakkımızdaSaltanat Bisiklet olarak; 1965 yılında Burdur'lu Bisiklet severlere Bucak Karayvatlar'daki mağazamızda hizmet vermeye başladık. 1989 yılından itibaren de Antalya'da Saltanat Bisiklet Soğuksu (Merkez Şube), Saltanat Bisiklet (Kepez Şube) ve Saltanat Bisiklet Tamir Atölyesi (Sütçüler Şube) ile siz bisikletseverlere hizmet vermeye devam etmekteyiz.


Firmamız, Bianchi, Carraro, Ghost, Whistle, LaPierre, Salcano, Mosso, Kron, Geroni, Umit Bisikletin yetkili satıcılığının yanı sıra tüm marka ve model bisikletler için kurulum, servis, bakım, tamir hizmeti ve aksesuar ile yedek parça satış hizmeti sunmaktadır.


Firmamızı kurarken önceliğini; hedeflediğimiz müşteri memnuniyeti konusundaki titizliğimizi sürekli sürdürmek ve siz değerli bisiklet severlere olabildiğince kaliteli bir hizmet sunma gayretindeyiz.

*Bisikletinizin bakıma mı ihtiyacı var?

*Yeni bisiklet mi almayı düşünüyorsunuz?
 
*Bisikletinize aksesuar mı almak istiyorsunuz?

*Hayalinizdeki bisikleti ekonomik yoldan toplatmak mı istiyorsunuz?

*Bisikletinizin orijinal yedek parçalarını uygun fiyatlara almak ve tecrübeli bir ekip gözetiminde sorunsuzca monte edilmesini istemez misiniz?

Bu ve bunun gibi sorularınızın cevaplarına Saltanat Bisiklet ile kavuşacaksınız. Bisiklet,servis,aksesuar,yedek parça gibi tüm sorun ve sorularınız için bizi çekinmeden arayabilirsiniz.